C911U102MVWDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C911U102MVWDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U102MVWDAAWL40 KEMET
    C911U102MVWDAAWL40 KEMET
    C911U102MVWDAAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U102MVWDAAWL40 is described as CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT