C911U152MVVDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C911U152MVVDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U152MVVDAAWL35 KEMET
    C911U152MVVDAAWL35 KEMET
    C911U152MVVDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U152MVVDAAWL35 is described as CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE