C911U152MVVDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C911U152MVVDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U152MVVDCAWL20 KEMET
    C911U152MVVDCAWL20 KEMET
    C911U152MVVDCAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U152MVVDCAWL20 is described as CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM