C911U152MVVDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C911U152MVVDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U152MVVDCAWL45 KEMET
    C911U152MVVDCAWL45 KEMET
    C911U152MVVDCAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U152MVVDCAWL45 is described as CAP CER 1500PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ