C911U180JUNDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C911U180JUNDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U180JUNDAAWL40 KEMET
    C911U180JUNDAAWL40 KEMET
    C911U180JUNDAAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U180JUNDAAWL40 is described as CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG