C911U180JUNDBAWL35 KEMET
  • Part Number: C911U180JUNDBAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U180JUNDBAWL35 KEMET
    C911U180JUNDBAWL35 KEMET
    C911U180JUNDBAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U180JUNDBAWL35 is described as CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM