C911U180JUNDBAWL40 KEMET
  • Part Number: C911U180JUNDBAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U180JUNDBAWL40 KEMET
    C911U180JUNDBAWL40 KEMET
    C911U180JUNDBAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U180JUNDBAWL40 is described as CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM