C911U180JUNDCAWL40 KEMET
  • Part Number: C911U180JUNDCAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U180JUNDCAWL40 KEMET
    C911U180JUNDCAWL40 KEMET
    C911U180JUNDCAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U180JUNDCAWL40 is described as CAP CER 18PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V