C911U180JZNDAAWL20 KEMET
  • Part Number: C911U180JZNDAAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U180JZNDAAWL20 KEMET
    C911U180JZNDAAWL20 KEMET
    C911U180JZNDAAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U180JZNDAAWL20 is described as CAP CER 18PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS