C911U180JZNDBA7317 KEMET
  • Part Number: C911U180JZNDBA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 18PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U180JZNDBA7317 KEMET
    C911U180JZNDBA7317 KEMET
    C911U180JZNDBA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U180JZNDBA7317 is described as CAP CER 18PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM