C911U200JUNDBA7317 KEMET
  • Part Number: C911U200JUNDBA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U200JUNDBA7317 KEMET
    C911U200JUNDBA7317 KEMET
    C911U200JUNDBA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U200JUNDBA7317 is described as CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS