C911U200JUNDCAWL35 KEMET
  • Part Number: C911U200JUNDCAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U200JUNDCAWL35 KEMET
    C911U200JUNDCAWL35 KEMET
    C911U200JUNDCAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U200JUNDCAWL35 is described as CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB