C911U200JVNDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C911U200JVNDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U200JVNDBAWL45 KEMET
    C911U200JVNDBAWL45 KEMET
    C911U200JVNDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U200JVNDBAWL45 is described as CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"