C911U240JVNDAAWL45 KEMET
  • Part Number: C911U240JVNDAAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 24PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U240JVNDAAWL45 KEMET
    C911U240JVNDAAWL45 KEMET
    C911U240JVNDAAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U240JVNDAAWL45 is described as CAP CER 24PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN