C911U240JZNDAA7317 KEMET
  • Part Number: C911U240JZNDAA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U240JZNDAA7317 KEMET
    C911U240JZNDAA7317 KEMET
    C911U240JZNDAA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U240JZNDAA7317 is described as CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP