C911U270JUNDBAWL35 KEMET
  • Part Number: C911U270JUNDBAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U270JUNDBAWL35 KEMET
    C911U270JUNDBAWL35 KEMET
    C911U270JUNDBAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U270JUNDBAWL35 is described as CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE