C911U270JUNDBAWL40 KEMET
  • Part Number: C911U270JUNDBAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U270JUNDBAWL40 KEMET
    C911U270JUNDBAWL40 KEMET
    C911U270JUNDBAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U270JUNDBAWL40 is described as CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK