C911U270JUNDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C911U270JUNDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U270JUNDBAWL45 KEMET
    C911U270JUNDBAWL45 KEMET
    C911U270JUNDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U270JUNDBAWL45 is described as CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"