C911U270JVNDBAWL20 KEMET
  • Part Number: C911U270JVNDBAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U270JVNDBAWL20 KEMET
    C911U270JVNDBAWL20 KEMET
    C911U270JVNDBAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U270JVNDBAWL20 is described as CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE