C911U270JVNDCAWL40 KEMET
  • Part Number: C911U270JVNDCAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C911U270JVNDCAWL40 KEMET
    C911U270JVNDCAWL40 KEMET
    C911U270JVNDCAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C911U270JVNDCAWL40 is described as CAP CER 27PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE