C917U200JYNDAA7317 KEMET
  • Part Number: C917U200JYNDAA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C917U200JYNDAA7317 KEMET
    C917U200JYNDAA7317 KEMET
    C917U200JYNDAA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C917U200JYNDAA7317 is described as CAP CER 20PF 400VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT