C917U200JZNDBA7317 KEMET
  • Part Number: C917U200JZNDBA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 20PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C917U200JZNDBA7317 KEMET
    C917U200JZNDBA7317 KEMET
    C917U200JZNDBA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C917U200JZNDBA7317 is described as CAP CER 20PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK