C917U220JZNDBAWL20 KEMET
  • Part Number: C917U220JZNDBAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 22PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C917U220JZNDBAWL20 KEMET
    C917U220JZNDBAWL20 KEMET
    C917U220JZNDBAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C917U220JZNDBAWL20 is described as CAP CER 22PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM