C917U240JZNDAA7317 KEMET
  • Part Number: C917U240JZNDAA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C917U240JZNDAA7317 KEMET
    C917U240JZNDAA7317 KEMET
    C917U240JZNDAA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C917U240JZNDAA7317 is described as CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE