C917U240JZNDBA7317 KEMET
  • Part Number: C917U240JZNDBA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C917U240JZNDBA7317 KEMET
    C917U240JZNDBA7317 KEMET
    C917U240JZNDBA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C917U240JZNDBA7317 is described as CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK