C917U240JZNDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C917U240JZNDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C917U240JZNDCAWL20 KEMET
    C917U240JZNDCAWL20 KEMET
    C917U240JZNDCAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C917U240JZNDCAWL20 is described as CAP CER 24PF 440VAC C0G/NP0 RAD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"