C921U102KZYDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C921U102KZYDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1000PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U102KZYDAAWL35 KEMET
    C921U102KZYDAAWL35 KEMET
    C921U102KZYDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U102KZYDAAWL35 is described as CAP CER 1000PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F