C921U151KYYDAAWL45 KEMET
  • Part Number: C921U151KYYDAAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U151KYYDAAWL45 KEMET
    C921U151KYYDAAWL45 KEMET
    C921U151KYYDAAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U151KYYDAAWL45 is described as CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"