C921U151KZYDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C921U151KZYDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U151KZYDAAWL35 KEMET
    C921U151KZYDAAWL35 KEMET
    C921U151KZYDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U151KZYDAAWL35 is described as CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"