C921U151KZYDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C921U151KZYDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U151KZYDCAWL45 KEMET
    C921U151KZYDCAWL45 KEMET
    C921U151KZYDCAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U151KZYDCAWL45 is described as CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE