C921U152MVWDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C921U152MVWDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U152MVWDAAWL35 KEMET
    C921U152MVWDAAWL35 KEMET
    C921U152MVWDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U152MVWDAAWL35 is described as CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK