C921U152MVWDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C921U152MVWDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U152MVWDCAWL45 KEMET
    C921U152MVWDCAWL45 KEMET
    C921U152MVWDCAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U152MVWDCAWL45 is described as CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE