C921U221KYYDAA7317 KEMET
  • Part Number: C921U221KYYDAA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U221KYYDAA7317 KEMET
    C921U221KYYDAA7317 KEMET
    C921U221KYYDAA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U221KYYDAA7317 is described as CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"