C921U221KYYDBA7317 KEMET
  • Part Number: C921U221KYYDBA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U221KYYDBA7317 KEMET
    C921U221KYYDBA7317 KEMET
    C921U221KYYDBA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U221KYYDBA7317 is described as CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM