C921U222MUVDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C921U222MUVDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U222MUVDAAWL40 KEMET
    C921U222MUVDAAWL40 KEMET
    C921U222MUVDAAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U222MUVDAAWL40 is described as CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"