C921U222MUVDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C921U222MUVDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U222MUVDBAWL45 KEMET
    C921U222MUVDBAWL45 KEMET
    C921U222MUVDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U222MUVDBAWL45 is described as CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V