C921U222MYWDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C921U222MYWDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C921U222MYWDBAWL45 KEMET
    C921U222MYWDBAWL45 KEMET
    C921U222MYWDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C921U222MYWDBAWL45 is described as CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM