C927U151KYYDCAWL35 KEMET
  • Part Number: C927U151KYYDCAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U151KYYDCAWL35 KEMET
    C927U151KYYDCAWL35 KEMET
    C927U151KYYDCAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U151KYYDCAWL35 is described as CAP CER 150PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE