C927U151KZYDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C927U151KZYDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U151KZYDAAWL35 KEMET
    C927U151KZYDAAWL35 KEMET
    C927U151KZYDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U151KZYDAAWL35 is described as CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM