C927U151KZYDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C927U151KZYDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U151KZYDAAWL40 KEMET
    C927U151KZYDAAWL40 KEMET
    C927U151KZYDAAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U151KZYDAAWL40 is described as CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M