C927U221KYYDBAWL20 KEMET
  • Part Number: C927U221KYYDBAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U221KYYDBAWL20 KEMET
    C927U221KYYDBAWL20 KEMET
    C927U221KYYDBAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U221KYYDBAWL20 is described as CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W