C927U221KYYDCA7317 KEMET
  • Part Number: C927U221KYYDCA7317
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U221KYYDCA7317 KEMET
    C927U221KYYDCA7317 KEMET
    C927U221KYYDCA7317 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U221KYYDCA7317 is described as CAP CER 220PF 400VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE