C927U221KZYDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C927U221KZYDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U221KZYDAAWL35 KEMET
    C927U221KZYDAAWL35 KEMET
    C927U221KZYDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U221KZYDAAWL35 is described as CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH