C927U221KZYDBAWL40 KEMET
  • Part Number: C927U221KZYDBAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U221KZYDBAWL40 KEMET
    C927U221KZYDBAWL40 KEMET
    C927U221KZYDBAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U221KZYDBAWL40 is described as CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE