C927U221KZYDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C927U221KZYDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U221KZYDBAWL45 KEMET
    C927U221KZYDBAWL45 KEMET
    C927U221KZYDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U221KZYDBAWL45 is described as CAP CER 220PF 440VAC Y5P RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN