C927U222MYWDBAWL45 KEMET
  • Part Number: C927U222MYWDBAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U222MYWDBAWL45 KEMET
    C927U222MYWDBAWL45 KEMET
    C927U222MYWDBAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U222MYWDBAWL45 is described as CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"