C927U222MYWDCAWL20 KEMET
  • Part Number: C927U222MYWDCAWL20
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U222MYWDCAWL20 KEMET
    C927U222MYWDCAWL20 KEMET
    C927U222MYWDCAWL20 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U222MYWDCAWL20 is described as CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE