C927U222MYWDCAWL45 KEMET
  • Part Number: C927U222MYWDCAWL45
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U222MYWDCAWL45 KEMET
    C927U222MYWDCAWL45 KEMET
    C927U222MYWDCAWL45 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U222MYWDCAWL45 is described as CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS