C927U222MZWDAAWL35 KEMET
  • Part Number: C927U222MZWDAAWL35
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U222MZWDAAWL35 KEMET
    C927U222MZWDAAWL35 KEMET
    C927U222MZWDAAWL35 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U222MZWDAAWL35 is described as CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH