C927U222MZWDAAWL40 KEMET
  • Part Number: C927U222MZWDAAWL40
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C927U222MZWDAAWL40 KEMET
    C927U222MZWDAAWL40 KEMET
    C927U222MZWDAAWL40 is manufactured by KEMET and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C927U222MZWDAAWL40 is described as CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT